Začínáme s IIS8

Nabídka nového obsahu

Několik flexibilních možnosti nasazení umožňují rozhodnout, jaký přesně chcete webový obsah.Tento výukový program se vztahuje na vytvoření své první webové stránky, webové aplikace a virtuálního adresáře přes nové uživatelské prostředí IIS Manager. Tutoriál najdete na tomto odkazu.

Virtuální Laby

Na odkazu jsou uvedeny sady virtuálních laboratoří, které vám pomohou s vaším tréninkem IIS. Umožní vám získat praktické zkušenosti z klíčových vlastností, praktický průvodce vám pomůže dostat co nejvíce z nového systému Windows Server. Tutoriál najdete na tomto odkazu.

Začínáme s IIS Manager v IIS 7 a IIS 8

Tento přehled IIS Manager-a vysvětluje, proč má IIS 8 nové uživatelské rozhraní oproti předchozím verzím IIS, a následně popisuje vzhled a pocity z delegacie, interakce a konfigurace vzdálené komunikace.

Začínáme s AppCmd.exe

Appcmd.exe je jediný nástroj příkazového řádku pro správu služby IIS 7 a vyšší. Odhaluje všechny klíčové funkce pro správu serveru pomocí sady intuitivních objektů řízení, s nimiž lze manipulovat z příkazového řádku nebo ze skriptu. Tutoriál najdete na tomto odkazu.

Vytvoření webové stránky

Chcete-li publikovat obsah pro přístup přes Internet nebo připojení k intranetu, můžete přidat web do webového serveru pro uskladnění obsahu. Návod najdete na tomto odkazu.

 

 

 

 

 

 

Stránky www.iis8.cz jsou vytvořeny a provozovány pomocí inPage (www.inpage.cz).
Jednoduchým publikačním systémem pro každého!


Kontakt

ZONER software, a.s.
Nové sady 18/583
+420 543 257 244
reklama ZONER